Contact Us

Informacje

Nasze biuro

55-300 Środa Śląska Komorniki ul. Polna 31

Zadzwoń do nas

71 / 317 51 53 biuro@silesiadental.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek 8.00-16.00

Przedstawiciele

Dział sprzedaży

Agnieszka Jakowczyk tel.71 397 65 56a.jakowczyk@silesiadental.pl
Justyna Kosińska tel.71 397 65 57 j.klemenczak@silesiadental.pl
Anna Grzegorczyk tel.71 397 65 59 a.grzegorczyk@silesiadental.pl
Wiktor Skuła tel.71 397 65 64 w.skula@silesiadental.pl

Konsultant krajowy ds. produktów DeguDent

Robert Ostry tel.500 430 013 r.ostry@silesiadental.pl

Przedstawiciele Handlowi

Tomasz Job 509 908 230 t.job@silesiadental.pl
Polska południowo - zachodnia
Tomasz Sycz 509 908 240 t.sycz@silesiadental.pl
Systemy CAD/CAM
Bartosz Szczepański 517 907 210 b.szczepanski@silesiadental.pl
Polska północno - wschodnia
Grzegorz Kluzik 519 151 787 g.kluzik@silesiadental.pl
Polska południowo - wschodnia
Robert Ostry 500 430 013 r.ostry@silesiadental.pl
Polska pólnocno - zachodnia

Mapa z lokalizacją

Newsletter X
Kod pocztowy -
Zaznacz rodzaj wykonywanego zawodu
Technik Dentystyczny
Lekarz Stomatolog
Handlowiec
Top