Szkolenia

Warstwowanie różowej ceramiki na metalu
– naturalna gingiva

DATA WYDARZENIA
09 września 2023

PROWADZĄCY

tech. dent. Magdalena Jędrzejczak

MIEJSCE WYDARZENIA

PRACOWNIA KISSDENT
w Toruniu,
ul. Konwaliowa 22

KOSZT SZKOLENIA

1900 zł

ABSTRAKT

Na szkoleniu wykonamy most pięciopunktowy z imitacją sztucznego dziąsła starając się wykorzystać wszystkie możliwości Duceram Kiss. Postaramy się złapać głębię w dziąśle uwydatniając okolice szyjek, korzeni zęba i zagłębień pomiędzy nimi. Omówimy różne kolory dziąseł szukając ich odnośników w ceramice Duceram Kiss. Konspekt z kolejnymi warstwami i paleniami ułatwi wykorzystanie wiedzy zdobytej na szkoleniu w codziennym działaniu w naszych laboratoriach, tak aby lekarze z chęcią podchodzili do prac ceramicznych z dziąsłem.

SZKOLENIE JEDNODNIOWE

Warstwowanie różowej ceramiki – naturalna gingiva

Bardzo często strach przed nieznanym ogranicza nasz rozwój i mówimy tu o rozwoju naszym jako technika dentystycznego jak i naszych klientów, lekarzy. Często lekarze nie decydują się na wykonanie, zlecenie pracy ze sztucznym dziąsłem z obawą otrzymania od nas pracy z jednym kolorem, odcieniem różu, nie musi tak być. Gingiva to nie tylko jeden kolor, ani nawet kolor podstawowy, dedykowany na kolorniku czy słoiku porcelany, to zdecydowanie większa gama odcieni różu, to umiejętność łączenia mas bazowych z wieloma innymi masami efektów. Na moim szkoleniu wykonamy most pięciopunktowy z imitacją sztucznego dziąsła starając się wykorzystać wszystkie możliwości jakie daje nam nasz materiał. Postaramy się złapać głębię w dziąśle uwydatniając okolice szyjek, korzeni zęba i zagłębień pomiędzy nimi. Omówimy różne kolory dziąseł szukając ich odnośników w naszej ceramice. Konspekt z kolejnymi warstwami i paleniami ułatwi wykorzystanie wiedzy zdobytej na szkoleniu w codziennym działaniu w naszych laboratoriach, tak aby lekarze z chęcią podchodzili do prac ceramicznych z dziąsłem.

Magdalena Jędrzejczak jest technikiem dentystycznym od dwudziestu lat, choć woli o sobie mówić ceramistka. Specjalizuje się w modelowaniu i charakteryzacji ceramiką KISS na metal i na cyrkon.

Od 2015 prowadzi własne laboratorium protetyki dentystycznej KISSDENT, gdzie wraz z zespołem sprawdzonych pracowników oferujemy pełen zakres prac protetycznych.

Pozostańmy w kontakcie

Nie jesteś pewny jaki produkt jest dla Ciebie odpowiedni? Chcesz otrzymać profesjonalną poradę?
Skontaktuj się z nami.
Nasi doradcy pomogą Tobie znaleźć właściwe rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu.

 • Centrum zamówień telefonicznych

  Zadzwoń

 • Przedstawiciele handlowi

  Sprawdź

  chat-silesiadental

  Live Chat z naszym konsultantem

  Skorzystaj z opcji chatu i zamów online!